З’явилися нові деталі про заповнення класних журналів: МОН рекомендує
Поки триває карантин і проводиться навчання у дистанційному форматі, вчителі намагаються зрозуміти, як заповнювати класний журнал. Міністерство освіти і науки України у короткому відео надало більш детальне роз’яснення щодо цієї теми.
https://youtu.be/aV6JWhAO8Eo

лайн-уроки для учнів 1-4-х класів
4 травня 2020 року розпочинається п’ятий тиждень роботи Всеукраїнської школи онлайн.

Уроки для всіх класів в день трансляції, а також в записі, можна дивитись на YouTube каналі МОН.

Завантажити розклад можна за посиланнями: 5 клас, 6 клас, 7 клас, 8 клас, 9 клас, 10 клас, 11 клас.

Крім того у Міносвіти повідомили, що 11 травня буде вихідним у Всеукраїнській школі онлайн, уроки не транслюватимуть. Водночас усі теми, передбачені програмою до кінця навчального року, будуть вичитані та оприлюднені.

Нагадуємо, що в межах проєкту уроки для початкової школи транслюються з 9 години ранку у вівторок та четвер, а для 5-11 класів – з 10 години ранку з понеділка до п’ятниці.У вівторок, 28 квітня, Всеукраїнська школа онлайн розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4 класів. Уроки транслюватимуться на YouTube МОН та ще 4-х телеканалах. Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва. Уроки транслюватимуться у вівторок та четвер з 09:00 до 10:00. Заняття можна буде дивитися також на телеканалах:
1 клас – Піксель
2 клас – UA:Перший
4 клас – ПлюсПлюс


Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу під час карантину були обговорені і затверджені на засіданні педагогічної ради закладу 16.03.2020 року

Кiлькiсть переглядiв: 36

Коментарi