ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

2016-12-19

/Files/images/ml356VwsBJA.jpg

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають діти. Вони розпочинаються саме 19 грудня, коли відзначаємо День Святого Миколая. Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Миколая. Це - довгожданий день для дітей, адже невідомо, що на тебе чекає - подарунок, а чи, може, різочка?! Слухняних діток під подушкою чекають гостинці, а от бешкетникам варто задуматися про свою поведінку.

В цей святковий день добрий та щедрий Миколай завітав до дітей Матвіїського НВК. Прикрашена ялинкою зала наповнилася радісними обличчями дітей та дорослих. Ангели сповістили, що шукають добрих та чемних діток. Спочатку їм трапилися не дуже виховані та чесні діти, але в залі малеча дуже постаралася переконати Миколаєвих помічників в тому, що слухняних та старанних дітей набагато більше. Тому Святий щедро обдарував всіх присутніх вихованців у залі.

Дарунки дітям було придбано на спонсорські кошти протоієрея отця Бориса, настоятеля церкви села Матвіїха, та постійного піклувальника навчального закладу Каплуна Миколи Степановича.

Цьогоріч Святий Миколай надзвичайно щедрий до матвіїської малечі, адже дитячі мрії став здійснювати набагато раніше. До свята встановлено енергозберігаючі вікна в дитячому садочку. Завдяки старанням сільського голови незабаром стане тепліше в класних кімнатах НВК. Шаповалюк Олександр Олексійович подбав і про безкоштовне харчування всіх учнів та вихованців ДНЗ в грудні місяці.

Учнівський, педагогічний та батьківський колективи щиро дякують спонсорам та благодійникам навчального закладу за постійну турботу і, щиро вітаючи зі всіма зимовими святами, бажають міцного здоров’я, добробуту та здійснення всіх задумів та мрій.

/Files/images/27JwefnoWyU.jpg

/Files/images/kjmj72482NY.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 103

Коментарi