Тиждень безпеки дорожнього руху

2017-05-16

/Files/images/Sc55xRD-CAA.jpg

В Матвіїському НВК «ЗОШ –І-ІІ ступенів – ДНЗ» з 08.05. по 14.05 2017 р. пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. З планом проведення діти були проінформовані заздалегідь, тож брали активну участь та залучалися до проведених заходів. Під час тижня були поведені роз’яснювальні бесіди, практичні заняття ( «Я – пасажир автобуса», «Безпека на дорозі – безпека життя», «Сигнали світлофора», «Як і де потрібно переходити вулицю» з учнями 1-6 класів.

Цікавим виявився конкурс на намальовану карту-маршрут «Безпечна дорога від дому до школи» із позначенням на ній всіх небезпечних ділянок дороги.

Залучені до цієї роботи були і батьки. Адміністрацією школи була проведена зустріч із батьками щодо запобігання дитячого травматизму на дорогах села та несення відповідальності за недотримання правил безпеки на вулицях села дітьми.

Найзахопливіші враження були від проведених практичних конкурсів домедичної допомоги потерпілим «Знаю, вмію, дотримуюсь» та конкурсу велосипедистів «Швидко, вміло та безпечно». Кращі учасники конкурсів були відзначені адміністрацією школи.

Проведений Тиждень безпеки руху допоміг пригадати учням правила поведінки на вулицях та дорогах, адже їх чекає попереду безтурботна літня пора, безліч розваг та ігор.

/Files/images/5D8gr4T7lzU.jpg/Files/images/E3m4qqBmbKE.jpg/Files/images/NY0XB54OETk.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 128

Коментарi