ЦІКАВА ЕКСКУРСІЯ

2018-09-21

/Files/images/IMG_20180921_113757.jpg

Цікаваекскурсія

21 вересня – Різдво Пресвятої Богородиці. У цей святковий день вихованці дитячого садочка, учні та вчителі Матвіїської філії здійснили цікаву екскурсію до музею АТО. Екскурсовод Ганецький Роман Феліксович розповів присутнім багато вражаючих фактів про цю страшну війну. Ми бачили речі, якими користуються наші солдати, перебуваючи на Сході, але найстрашніше - це зброя, від якої гинуть люди. Цікавою була розповідь і Ушинського Олександра Євгеновича про події на Майдані під час Помаранчевої революції. Особливо вразила фотовиставка подій лютого 2014 року. В музеї багато документів, газет, які розповідають про героїчні подвиги наших захисників.

Ми віримо, що перемога буде за нами.

А щоб трішечки відволіктись від тих страшних розповідей наш маршрут проліг до парку відпочинку та розваг, який знаходиться на березі мальовничої річки Рось. Діти побували на піратському кораблі, бачили прекрасних лебедів та фонтан «Дельфін», камені-велетні і прекрасні статуї, хитромудрі містки, оригінальні альтанки, красиві клумби з квітами… Але найцікавішим виявився куточок живої природи міні-зоопарк з екзотичними птахами. Усі ці компоненти настільки продумано, майстерно зроблено і пов'язано між собою, що загалом зливаються в єдину симфонію краси.

Всі були дуже задоволені екскурсією і вдячні людині, що живе на нашій рідній землі і створює таку красу.

Весь учнівський, педагогічний, батьківський колективи Матвіїської філії щиро вдячні Каплуну Миколі Степановичу за постійну турботу і допомогу нашому навчальному закладу, за те, що він організував нам прекрасний відпочинок у день такого великого свята.

Велике спасибі цій успішній, щирій, добродушній людині.

Хочеться від щирого серця побажати йому міцного здоров'я, нехай його серце буде зігріте любов’ю і теплом, домівка повниться добром, радістю та Божим благословенням, а очі завжди світяться щастям, успіхів у бізнесі і хай доля сприяє вам у всіх ваших справах.

/Files/images/ЕКСКУРСІЯ.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 191

Коментарi