ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

2021-05-09

/Files/images/п.9.3.jpg

8 травня - День пам’яті та примирення і 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У ці знаменні для України дні в душі кожної людини змішалося безліч почуттів. Тут і радість перемоги, і гіркота від втрати своїх дідів та прадідів, які не повернулися з війни.

День Пам’яті та примирення завжди буде нагадувати про те, що довелося пережити людям в той суворий час. Ми пам'ятаємо про тих, хто йшов назустріч смерті в боях в ім'я порятунку Батьківщини, про тих, хто своєю героїчною працею в тилу наближав Перемогу, про тих, хто піднімав країну з руїн. Це день нашої спільної Пам'яті. Це День Великого Подвигу.

Ми низько схиляємося і віддаємо глибоку шану тим, хто героїчно пройшов довгими тернистими бойовими шляхами, а потім відродив рідну землю з попелища. Немає таких слів, якими можна було б повною мірою передати всю вдячність за ваш, шановні ветерани, безсмертний подвиг у найжорстокішій війні, яку коли-небудь знало людство.

Учні Матвіїської філії взяли участь у заходах до Дня примирення і Дня перемоги. Це години спілкування, конкурс малюнка, участь у фотовиставці «Пам’ятаємо. Перемагаємо», перегляд кінофільмів про роки війни, покладання квітів до пам’ятника загиблим односельцям,

Дякуємо Вам за перемогу і мирне небо над головою!

/Files/images/п.9.1..jpg

/Files/images/п.9.2..jpg

/Files/images/П.9.5.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 118

Коментарi