70-річниця Перемоги над нацизмом у Європі

2015-05-11

/Files/photogallery/732/SDC15952.JPG

9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на планеті. На долю України та її народу випали нечувані страждання і жертви. Пам'ять про них живе в наших серцях і душах.

Цього року минає 70 річниця Перемоги. Учні Матвіїського НВК взяли участь в мітингу, присвяченому цьому світлому дню. Поклали до Обеліска Слави букети квітів, привітали зі святом ветерана війни Жицького Владислава Фадейовича, єдиного на сьогоднішній день в нашому селі. З уст дітей лунали слова про те, що вони завжди пам'ятатимуть ціну, яку заплатили діди і прадіди за мир. Та, на жаль, сьогодні в Україні знову йде війна, гинуть люди і найстрашніше, що ця війна торкається своїм крилом безневинних дітей. Носуля Хет-Ян , виконуючи пісню « Я не хочу грати у війну» благав на колінах світ зупинитися, жити в Божій ласці та любові, припинити війни.

Кiлькiсть переглядiв: 94

Коментарi

  • JesBeady

    2016-10-22 00:29:54

    Viagara Generic [url=http://adrugan.com]buy xenical orlistat in canada[/url] Propecia Website Pharmacy Cod Online Macrobid Macrodantin Price...