Тиждень безпеки руху

2015-11-15

/Files/images/SAM_5581.JPG

З метою попередження дорожньо-транспортних пригод з участю дітей на дорогах, виховання відповідальності всіх учасників дорожнього руху, з 9 по 15 листопада 2015 року в Матвіїському НВК проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.

Протягом цього часу в навчальному закладі проводились роз’яснювальні бесіди, виховні години з учнями початкової школи «Дорога від дому до школи» ( 1 клас), «Стій! Увага! Йди!» ( 2 клас), «Безпека на дорозі залежить від кожного з нас» ( 3 клас), «Правила дорожнього руху і безпечна поведінка на вулицях та дорогах» ( 4 клас). Учні 4-5 класів взяли участь у грі «Дорожня азбука нашого села», а школярі 7 класу підготували для всіх виступ агітбригади ЮІР «Правила дорожні знай і в біду не потрапляй!»

Разом із класними керівниками школярі пройшлися вулицями села і визначили ті ділянки дороги, на яких потрібно бути особливо уважними. Долучилися учні школи і до конкурсу малюнків «Небезпечні пригоди на дорогах», а у вікторині «Веселі пішоходи» перемогли найуважніші і відповідальні учасники дорожнього руху - учні 7 класу Білінська Катерина і Долбінцева Олександра.
Вчитель основ здоров’я Музика Л.І.

/Files/images/SAM_5550.JPG

/Files/images/SAM_5533.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 103

Коментарi